מייבש אוויר

הקדמה קצרה: מייבש אוויר הוא סוג של קיבולת ייבוש ציוד עם קריצה-יבש התיאוריה. התנועה המהירה של כוננים אוויר חם רטוב מושעים באוויר חם, על מנת לשפר את תהליך הייבוש ויעילות להעברת חומרים. כמעט כל המים הלא מאוגד יוסר לאחר אוויר יבש. לא...

פרטי המוצר

הקדמה קצרה:

מייבש אוויר הוא סוג של קיבולת ייבוש ציוד עם קריצה-יבש התיאוריה. התנועה המהירה של כוננים אוויר חם רטוב מושעים באוויר חם, על מנת לשפר את תהליך הייבוש ויעילות להעברת חומרים. כמעט כל המים הלא מאוגד יוסר לאחר אוויר יבש. אין החמרה של חומר התייחס עוד להתרחש, הקיבולת הוא הרבה יותר גבוה מאשר מייבשי כביסה רגילה. הלקוחות יכולים להשיג רווחים גבוהים תוך זמן קצר.


מאפיינים:

1 נמוך השקעה, צריכת אנרגיה נמוכה, פחות הכיבוש של משאבי אנוש או במפעל באזור, ישים רחב היקף. ציוד מודרני אידיאלי.

2 סופג לחות dehumidification של חומר אבקתי עבור תעשיות של רוקחות, כימי, מזון, בניין, פלסטיק וכו ', כמו עמילן, קמח דגים, מלח, vinasse, הזנה, ללא גלוטן, שרף הפלסטיק, אבקה מינרלית, אבק פחם, חומצה mucochloric, A· S· חומצה בנזואית C, 2·3·acid, פוליוויניל כלוריד חומצה אצטית פוליפרופילן, סולפט נתרן, סודיום pyrosulfite ועוד.


התיאוריה:

מייבש אוויר יכול להסיר את הלחות (עיין בעיקר לחות משטח) במהירות מן קל כדורי מיובש, ואבקת. חומרים לשהות זמן קצר במייבש, מה שהופך את הפקד המתאים ביותר של איכות המוצר. החברה שלנו מוסיף ערכה של intensifier, מהירות סיבוב אשר יכול להיות נשלט לאין שיעור על מייבש רגיל. החומרים הרטובים לעבור דרך מסוע בורג, להיכנס intensifier, ואז מערבבים לגמרי באוויר חם. כתוש ודחף מתחלפות במהירות פטישים, החומרים לפנות חלקיקים. ואז החלקיקים עוברות ייבוש ולהעביר אל היציאה. סוף סוף, החלקיקים להיכנס ייבוש צינור לייבוש נוסף עם ההשפעה של רוח. עבור רטוב וחלקיקים כבד לא יכול להיות מושפע ע י הרוח תמשיך להיות הרוסה, מיובשים עד אשר מקבל לתוך הצינור. המוצרים שהושלמו משוחררים מ מפריד ציקלון, בעוד חלק קטן של אבקת המעופף ממוחזר על ידי ציקלון מפריד או מסוג שקית אבק מלקט.


חקירה