הבית > עלינו > חברות מיוצגות

ג'יאנגסו Liangyou אגרו מכונות ושות', בע מ

ג'יאנגסו Liangyou אגרו מכונות ושות', בע מ מתמחה על ייצור להאכיל מכונות, מכונות דשן המורכב, דשא עיבוד מכונות, ביו אנרגיה ציוד, התקנה מלאה הנדסה, אשר עבר את ההסמכה של iso9001: 2000 ו- CE. המוצרים שלנו נמצאים בשימוש נרחב בתחומים שונים כגון דגנים, הזנה, גידול, עופות ומידגה החווה, דשן המורכב מיקרוביאלי, תעשייה ידידותי לסביבה. תלויות על טכנולוגיה משוכללת, בתחום שלנו, ויש מערכות בוגר במינהל עסקים, ההופכים את המוצרים של Liangyou מכר טוב בשוק המקומי, אלא גם יוצאו למדינות אירופה, אפריקה ובים. שלנו חסכון מוחלט הזנה של משק חי, עופות ומידגה נמצאים על גבי מוצרים אשר מיוצאים לחו. המוצרים שלנו הם שכותרתו הכבוד כמו andquot; Brandandquot המפורסם סין, andquot; מוצר מעולה סין andquot; "אמון ראוי עבור איכות ב- Chinaandquot; ו andquot; החברה מוסמכת עבור איכות Supervisionandquot;.
לקיחת andquot; כנות גורמת אמון, איכות זוכה marketandquot; כפי הפילוסופיה העסקית שלנו, על-ידי שלנו מתקדם יודעים איך, איכות ושירותים משביעת רצון, אנו השגנו את האמון של הלקוחות שלנו. גם רכשנו ניסיון מעשי בשפע ומצויין הזנה מלאה הנדסה, הנדסה שינוע תבואה, הנדסה ידידותי לסביבה מיקרוביאלי, אחסון הנדסה. מאת שלנו עיצוב מדעי טכנולוגיה מעולה, מוצר טוב, מתחשב ושירות מושלם, אנו מאחלים ידיים עם הלקוחות שלנו, לקדם ביחד ולשתף פעולה בכנות, כדי ליצור עתיד מזהיר.

אתר אינטרנט:www.fdsp.cc

ג'יאנגסו Liangyou סילו הנדסה ושות', בע מ

JiangsuLiangyouSiloEngineeringCo., LtdislocatedinScientificandTechnologicalIndustrialPark, ג'ונג גואנצון,מחוז ג'יאנגסו. החברה מתמחה במחקר, פיתוח, עיצוב של סיילו פלדה הנדסה, טכנולוגיות אחסון חומרים שונים ומכירה ושירות של מוצרים קשורים. מוצריה חלים נרחב השדה החקלאי, השדה תעשייתי, כגון מזון, הזנה, שמן, קמח, בישול, כימיקלים, בניית חומרים, יציאות של הגנת הסביבה. חברת אסף מנה גדולה של כישרונות מקצועיים, מנהלים בכירים אשר היו מעורבות הפלדה סיילו בתעשיית במשך שנים רבות, יש לנהל בהצלחה ואת יישמה מאות פרויקטים סילו פלדה כדי לאפשר ללקוחות באמת עדים האיכות של ממגורות "Liangyou" פלדה של מחקר, פיתוח ועיצוב מסילוס פלדה ביישום פרויקטים הנדסיים ומן prophase ייעוץ לאחר שירות ומכירות.

החברה הוא מסוגל לספק את הלקוחות ממגורות פלדה 30-8,000-טון של מפרטים שונים התחייבות חבילה אחת מתכנון כולל עיצוב טכנולוגי הארוזה, עיצוב בסיסי הנדסה אזרחית, והתעלות, שינוע, ניקוי, מגנטי ההפרדה, ייבוש, מדידה, מדידת טמפרטורה, עשן או אידוי, אחסון הקרה, שימור חום, מערכות איוורור ו dedusting עיצוב, ייצור, התקנה, איתור באגים והכשרה של תמיכה מקצועית ציוד כגון מערכות בקרה אוטומטית. בינתיים, היא מספקת ללקוחותיה ציוד כגון מעליות דלי עם קיבולת שינוע של 20 עד 1,000 טון לשעה, מסועי מגרד, וכן מסוע.

מהפילוסופיה העסקית של "אמון לנצח על ידי כנות, להפוך להצלחה על ידי איכות", החברה כבר חזק יותר מכוח שלה בפילוסופיה פיתוח מתקדמות, ניהול מבצע מצוין, צוות ניהול הפקה מעולה. החברה שואפת להיות המודל של תעשיית האחסון על ידי הימנית של איכות המוצר באיכות גבוהה, טכנולוגיות מתקדמות, שירות טוב. מבוסס על סין, מול העולם, הוא מספק שללקוחות עם המקומי ובחו ל טכנולוגיות מתקדמות.

אתר אינטרנט:www.liangyousilo.com

JiangsuLiangyouRenewableEnergyMechanicalEngineeringCo., בע מ

JiangsuLiangyouRenewableEnergyMechanicalEngineeringCo., Ltdisestablishedonthebasisof "indtitute Renewableenergymechanicalengineering נמצא במשותף ע י אונ' ג'יאנג וחברת Liangyou", andquot; אנרגיה מתחדשת הנדסת מכונות וטכנולוגיה מרכז משותף נמצא על-ידי ג'ה-ג'יאנג ואוניברסיטת Liangyou companyandquot; הוא התמחה בייצור של ביומסה צניפה מכונות, מכונות דשן ביומסה, כמו גם עיצוב, ייצור, התקנה, מכירות ושירות של פתרון turnkey project.

ForBiomassFuelPelleting:onbasisofabsorbedadvancedtechnologyforbiomasspelletingfromabroad, weareleadingcompanytodevelopinde-
pendently הובלת ציוד עבור ביומסה pelleting לגידולים חקלאיים ב China.Meanwhile זה יכול להיות מגורען של הפסולת של היערנות, מדי. אנחנו יכולים להתאים אישית ולעצב הובלת פרוייקט עבור כל מיני חומרים עבור הלקוחות על פי שלהם שונים בקשה, חומרים והתפתחויות באתר.

עבור ביו דשן, דשנים אורגניים: הקדשנו Randamp; D של אורגני מורכב דשן במשך שנים רבות, אנו יכולים מתחייבים הובלת פרוייקט עם קיבולת 10,000-100,000 טון לשנה. זה יכול להיות מיוצר עבור דשן אורגני, כמו גללים של עוף, חזיר, בקר, בזבוז של הדגנים, ביוב andamp; פסולת אורגנית לאחר סידור בערימה תסיסה, פרור. עם andquot; שחסרונו bt כנות, הצלחה באמצעות איכות andquot; קונספט של טכנולוגיה מתקדמת, איכות מעולה ואת השירות הטוב ביותר, אנו מתמקדים הפיתוח של אנרגיית ביומסה ודשן ביומסה pelleting טכנולוגיה, להפוך contionuous חדשנות, שינוי פסולת לתוך האוצר, לתת תנופה chinaand #39; s אנרגיה מתחדשת פיתוח וניצול, לתעש אנרגיה מתחדשת, לתרום את הגנה enviroment.

אתר אינטרנט:www.fdsp-reme.com