מסוע

אופייני על מסוע חגורה נוטה צניפה עץ אורן ממדרגה ראשונה: ביומסה מסוע חגורה כולל שינוע קיבולת, מבנה פשוט, תחזוקה קלה, עלות נמוכה, רב-תכליתיות, וכו ', אשר נרחב בהזנה, מטלורגיה, בונים חומרים, פחם, יציאות, מזון ומחלקות אחרות לתחבורה...

פרטי המוצר

מאפיין של גלולה עץ אורן ממדרגה ראשונה נוטה מסוע חגורה:

ביומסה חגורת מסועיש קיבולת שינוע, מבנה פשוט, תחזוקה קלה, עלות נמוכה, רב-תכליתיות, וכו ', אשר נמצאים בתוך נרחב להאכיל, מטלורגיה, חומרי בניין, פחם, יציאות, מזון ומחלקות אחרות כדי התעבורה לרשימת תפוצה חומרים או פריטים.

על פי דרישות תהליך תחבורה, יכול לשמש משלוח עצמאי יכול להיות יותר או אחרים מסועים גם טופס קו אופקי או נוטה מסוע.

חגורת מסוע חגורות שימוש באמצעות רציף או לסירוגין תנועה כדי להעביר כל מיני מאמרים שונים, ניתן להעביר כל מיני חומרי תפזורת, גם יכול להעביר מגוון רחב של קופסאות קרטון, אריזות שקיות וכן הלאה, יש שימוש רחב מאוד.

החגורה כיתה מזון ניתן לפגוש את הדרישה התעשייה של אספקת מזון, תעשיית התרופות, דרישה תעשיית מוצרים כימיים יומי.

מבוסס על מבנה יכול להיות בעקבות סוגים: Groove חגורת מסוע, מסוע חגורה אופקית, טיפוס חגורת מסוע, הפעלת מסוע חגורה.

קרטון, לארוז תיק מסוע טיפוס זה להטות זווית פחות מ 30 מעלות, החגורה טיפוס מיוחד לדרוך חגורה; נוכל לעשות גם משהו מיוחד העיצוב של המסוע חגורה יכול להיות יותר מדויק, תכופים חיוביים ושליליים סיבוב, לממש המסוע אינה סטייה חיובית.



שימוש רחב של גלולה עץ אורן ממדרגה ראשונה נוטה מסוע חגורה:

ביומסה חגורת מסועמתאים בעיקר גבוהה Conveying רציפה נוטה חומר בתפזורת. היא מאמצת את המסוע אשר יש סוג בצד הלוח והסרעפת ללוחית הגל, הזווית של שידור 00-900 (הכי טוב זה מכה 700). סדרת המוצרים נמצאים בשימוש נרחב פחם מזון, חומרי הבנייה, התעשייה הכימית, אנרגיית מים, חקלאות, יציאות, תעשיות מתכות. זווית גדול ההריסות חגורת מסוע יכולים חומרי תפזורת Transporting או המוצר הארוז, כגון אבן, חול, פחם, בטון, מלט, חצץ, דשן, עפרות מינרליים, אבן גיר, קולה, נסורת, שבב עץ, חומר בתפזורת, תבואה, קורנפלקס, פחמן שחור, חלק/רכיב, וכו '. מסוע חגורת גומי נעשה שימוש נרחב שלי, מטלורגיה, במכרה פחם, כימיקלים, בנייה, מזון, מכונות, מבנה החומר, תעשייה קלה, וכו '.

חקירה