מגש כבלים

רשת מגש כבלים יש לנו גרמניה-סוג רשת כבל מגש, צרפתית-סוג רשת כבל מגש על סל-סוג רשת כבל מגש. גם, אנו יכולים להתאים סוגים שונים של רשת כבל מגש, סולם כבל מגש ואת כבל דרך כבל מגש תלוי הבקשה של הלקוחות. המבנה הפתוח של רשת כבל מגש מאפשר...

פרטי המוצר

מגש כבל רשת

. יש לנו גרמניה-סוג רשת כבל מגש, צרפתית-סוג רשת כבל מגש על סל-סוג רשת כבל מגש... גם, אנו יכולים להתאים סוגים שונים של רשת כבל מגש, סולם כבל מגש ואת כבל דרך כבל מגש תלוי הבקשה של הלקוחות.

המבנה הפתוח של רשת כבל מגש מאפשר איוורור מירבי של פיזור חום של כבל, בדיוק כמו רכוב באוויר. החום לא יתכנסו יחד, כך זה יכול להציל את צריכת האנרגיה למטב את הביצועים של הכבל. המבנה פתוח גם להימנע מקרב ביניהם של מים, אבק ופסולת, כדי למנוע את החיידקים מתרבים בקלות. הוא נקי יותר, יכולים להפחית את הסיכון של אש או מפגעי בטיחות אחרים.

כל החלקים מיוחד כולל פניות, משקופים שלוש-דרכים, ארבע-דרכים, וכו ', תטופל על ידי מגש ישר באתר, לא צריך להסתיים במפעל. זה יכול לחסוך את עלות התאמה אישית של יקר והשעה וסיום הפרויקט מוקדם יותר.

רשת כבל מגש ישימה נרחב בתעשיות שונות כולל נפט, כימיקלים, פלדה, מזון ומשקאות, בנקאות, תחבורה, משרד, חדר המחשב ועוד. זה ליהנות יותר ויותר הטובה של הלקוחות המקומי ובחו.

פני השטח טיפול: electrogalvanizing, אלקטרו galvanized, אבץ-ניקל, dacromet, HDG (גלוון חם-מח ש), פסיבציה, electrolytic ליטוש.


מגש כבל ישר שוקת

מפרט: המפרט יכול להיות מותאם אישית לסמוך על הפרויקט.

תהליך הייצור: עיצוב ממוחשב, ייצור מכני, יצוק;

חם לטבול גלוון טיפול פני שטח.


תכונות:

זה תכונות של גמישות הרכבה, התקנה מהירה, תחזוקה קלה, נעשה שימוש נרחב ב חשמל שליטה הפצה כבלים וחוטים הנחת כבל מקורה, תחת כיפת השמיים, תעלות, מנהרות, הנדסה אחרים.


חקירה