הבית > שאלת לקוח

שאלות נפוצות

1. לאן אתה הולך לקנות מכונה גלולה מעץ באיכות טובה בסין.

בימינו יבואנים רבים מחו"ל מתבלבלים מול מאות ואלפי ספקי מכונות גלולות עץ סיניות ממקורות B2B או מגוגל. מבחינה גאוגרפית, ספקי מכונות הגלולה העץ הטובות ביותר מתרכזים בדרום מזרח סין, גיאוגרפיה זו מייצגת:

1. ההתפתחות הגבוהה ביותר של הכלכלה בסין, כלומר, המקום העשיר ביותר בסין.

2.ברשות הסטנדרט הגבוה ביותר של ייצור,

3. השקעה עצומה של מו"פ לפיתוח בר-קיימא,

4. מומחי הכישרון ועובדי המקצוע הטובים ביותר, מכונות כלים הטובות ביותר.

אז סע לחלק הדרומי-מזרחי של סין כדי למצוא ספק מכונות גלולה מעץ מוסמך.

2. איך לבחור ספק מכונה גלולה מעץ מוסמך בדרום מזרח סין.

טיפים:

1. כאשר חומרת הספקים מגיעה לאותה רמה, החלק השווה ביותר הוא תוכנה כולל. ניהול, אשראי, תרבות, ערך. בדוק את תוכנת הספקים לפני העסק.

2. התבוננות היא מאמינה, נסה להימנע מלהתמודד עם סוחר שאינך מכיר, במקרה של הונאה. בקר בספק אם אתה יכול.

3. חברה טובה תמיד שוכרת את מנהל המכירות הטוב ביותר, מנהל מכירות טוב פירושו תקשורת מלאה, הבנה מלאה, תמיכה מלאה, ותמיד נותנים פתרונות טובים בכל עת כדי לפתור בעיות לקוח.

3 R כללים בסיסיים לשימוש נכון בכמות

ודא שהגלילים מכוונים כראוי: המרחק לרולר למות חייב להיות o.2mm-0.3mm. הגדרת רולר גרועה יכולה לגרום למגע בין גלילים למות. זה עלול לגרום ל"גלגול "על עיוות החור והסתימה החלקית של החורים.

מת חדש מצריך תקופת התחמשות. התחל למות חדשים בהדרגה, לפחות במשך 20-40 הדקות הראשונות, כך שהם מתחממים לאט. אם נתקלות בבעיות במהלך ההפעלה, יש להפעיל את הצבוע למשך 20-40 דקות עם תערובת של סובין, שמן (2%). לאחר סיום הייצור, עצרו את המתים רק לאחר הרצתו על שיבולת שועל או תירס.

בעת החלפת מתים, בדוק בזהירות את מצב משטח הישיבה של המיטה ואת מערכת ההדבקה (כלומר צווארון, מהדק או טבעת בלאי). נ.ב: אם למות אינה קבועה כראוי היא עלולה להישבר.

יש לבדוק את טבעת ההידוק של המות בכל פעם שמותקן על גבי מכונה למות חדש, במיוחד עבור מתים עם אוגנים גדולים. הניסיון מלמד כי מרבית המתים השבורים נגרמים על ידי טבעות הידוק בלויות או פגומות. מתים הפועלים עם טבעת הידוק פגומה יכולים ליצור רעידות חזקות, מתים שבורים ותוחלת חיים מתה מופחתת.