הבית > שאלה לקוח

שאלות נפוצות

1. לאן אתה הולך לקנות מכונת צניפה עץ באיכות טובה בסין.

כיום הרבה יבואנים בחו ל יש בלבול מול מאות, אלפי עץ סיני הצניפה שנדונג B2B מקורות או Google. מבחינה גיאוגרפית, הכי טוב גלולה עץ, מכונת הספקים להתרכז בחלק דרום מזרח סין, גאוגרפיה הזה מייצג:

1 פיתוח ברמה הגבוהה ביותר של כלכלת סין, כלומר, מקום העשיר ביותר בסין.

2. יש רמה גבוהה ביותר של ייצור,

3 השקעה גדולה R & D עבור פיתוח בר קיימא,

4 המומחים כישרון ביותר, מקצוע עובדים, הטוב חריטת מכונות.

אז ללכת לחלק דרום מזרח סין למצוא ספק מכונת מוסמך צניפה עץ

2. כיצד לבחור ספק מכונת מוסמך צניפה עץ בחלק דרום מזרח סין.

טיפים:

1. כאשר החומרה של הספקים מגיע באותה רמה, החלק דומות ביותר הוא תוכנה כולל ניהול אשראי, תרבות, ערך. בדיקת התוכנה של הספקים לפני עסקים.

2 אולה, לנסות להתחמק מהתמודדות עם סוחר מי שאתה לא מכיר, במקרה של הונאה. בקר הספק אם אתה יכול.

3 חברה טובה שוכר תמיד הכי טוב מנהל מכירות, מנהל מכירות טוב אומר מלא תקשורת, הבנה מלאה, תמיכה מלאה, תמיד לתת פתרונות טובים בכל עת כדי לפתור את בעיות הלקוח.

3、BASIC כללי השימוש הנכון של מת

ודא כי הגלילים מותאמים בצורה נכונה: רולר למות מרחק חייב להיות o.2mm - 0.3 מ מ. הגדרה רולר רע יכול לגרום מגע בין גלילים ולמות. הדבר עלול לגרום"הגלגול"על למות חור-דפורמציה, חסימה חלקית של החורים.

קוביה חדשה דורשת תקופת ב- arunning. התחילו למות חדשים בהדרגה, לפחות הראשון 20-40 דקות, אז הם לחמם לאט. אם הבעיות הן נתקל במהלך למעלה, פועלים הקובייה 20-40 דקות עם שילוב של סובין, שמן (2%). לאחר סיום ייצור, רק לעצור ה מת לאחר הפעלת אותו על שיבולת שועל או תירס.

בעת שינוי מת, בדקו בקפדנות את התנאי של המבלט ישיבה השטח, מערכת תיקון (קרי צווארון, מלחציים או ללבוש טבעת). לתשומת לב:: אם ה מת הוא לא כראוי קבוע זה יכול לשבור.

הטבעת clamping למות צריך להיבדק בכל קוביה חדשה, מותקן במחשב, במיוחד עבור ימות עם אוגנים גדולים. לחוות מראה כי רוב ימות שבור נגרמות על ידי מותש או תקינה מחבר חובק למעקה טבעות. מת פועל עם טבעת clamping פגומים ניתן ליצור תנודות חזקות, מת שבור, תוחלת חיים למות מופחת.