רציף תבואה מייבש

מבוא מייבש תבואה רציף: מלא רציפה ייבוש תורת חלה על מייבשי רציפה. גרגרים לזרום לתוך המגדל דרך במזין בראש מכונת ייבוש, ואז לזרום לעמודה תבואה לאט על ידי הכבידה. גרגרים יבשים קודם על ידי מפוח אוויר חם ואז מקורר על ידי...

פרטי המוצר

רציף מייבשי זרעיםמבוא:

התיאוריה ייבוש מלא רציפה מוחל על מייבשי רציפה. Grains לתוך המגדל דרך במזין. בראשמכונת ייבוש, ואז זורמים לתוך עמודה תבואה לאט על ידי הכבידה. גרגרים יבשים קודם על ידי מפוח אוויר חם, ואז מקורר על ידי מפוח אוויר קר מתחת המכונה, סוף סוף שוחרר באמצעות בתחתית המייבש.


C מייבש תבואה רציפהharacteristics:

1 פלט גדול, יעילות גבוהה, צריכת אנרגיה נמוכה עם תפעול רציף של 24 שעות, אשר חל קיבולת ייבוש, עמידה בדרישות ייבוש תבואה גדול, עיבוד צמח, חווה, גריז מפעל ומרכז מחסן מחזור ועוד...

2. העמודה התבואה של מכונת ייבוש הם עם מחוט פלדה פחמן גבוהה, מגולוון מנוקב צלחת ו ריסס זווית ברזל, אשר משיג אפקט ייבוש הטוב ביותר של חיי עבודה ארוך.

3.Variable-מהירות פריקה רולר מוחל בתחתית של מייבש, אשר שולטת תבואה מהירות זרימה בעמודה תבואה. מתרוקנת במהירות, טמפרטורה ולחות הם בזמן אמת בשליטת מתרוקנת רולר. נקודת קמצוץ שלה ביטול עיצוב יכול למנוע ביעילות חומרים מלהיות כתוש. מכונת שטוען יכול באופן אינטנסיבי לערבב את הדגנים, המבטיח חומרים מתחמם בצורה אחידה יותר.


היתרונות של מכונת מייבש תבואה:

1 טמפרטורה נמוכה:

לפי סוגים שונים של דגנים, הלקוחות יכולים להתאים יבוש הטמפרטורה. טמפרטורה נמוכה טכנולוגיית מגן גרגרים להיות פגום.

2 זרימת אוויר גדולים:

מאוורר מהחבית גדול במיוחד מוחל. מאוורר צנטריפוגלי של רעש נמוך ושהם יעמיסו-נגד פועלת בהתמדה ללא רטט. מודל איטי סטארט-אפ מבטיחה נושבת באופן שווה ועובד זמן החיים.

3. השקעה נמוכה:

ריבוי מקורות חום מוחלים כמו אדים, גז טבעי, מזוט או קליפה אורז וכו הטמפרטורה של אשר ניתן לשלוט בצורה מדויקת על מנת להבטיח איכות תבואה. בנוסף, עתירת שימוש של חום מפחיתה את עלות ייבוש. טכנולוגיית עיבוד רציפה מבטיחה קיבולת גבוהה ויעילות גבוהה, אשר מפחית את צריכת האנרגיה.

4. זמן חיי העבודה:

מייבשי רציפה מיועד סגנון חוצות ללא צורך לבנות סדנה. פלדה מגולוונת מוחל עבור חלקים נטו והעיקרי של אוויר. כל המכונה יש מראה טוב, איטום, כמו גם זמן חיי העבודה, והוא יכול להיות מופעל כל היום ב- בכל מצב.

5. קל המבצע:

מערכת הבקרה של מסך מגע בקר לוגי מיתכנת ניתן להציג ושליטה פרמטר הפעלה של ציוד, בעירה פרמטר של צורב פרמטר ייבוש של דגנים ועוד. מערכת בקרת מחשב היא קלה, humanized אשר כולל את הפונקציות כמו מדאיגה, שליטה מרחוק, אבחון אוטומטי, הסרת בעיות ועוד.

6. עלות תחזוקה נמוכה:

חומרים וחלקי חילוף חלה על המייבש עמידים עם פונקציית סיכון נמוך. פרידה קל הבריח יהיה להחיל על חיבור מעטפת מייבש, אשר הוא חסון ועמיד. כל מערכת החשמל והרכיבים תואמת NEMA סטנדרטי.


חקירה