מייבש עם שלושה רולים

מאפייני מייבש עם שלושה רולים: המייבש מורכב שלושה גלילים, רולר הפנימי, רולר האמצעי ו רולר החיצוני. כל רולר יש מדריך מניות של צורה מיוחדת. תחת חיל מסתובב של רולים, כוח היניקה של רוח חמה, חומרים לזרום לאורך מדריך מניות לתוך רולים ו...

פרטי המוצר

מאפייני מייבש עם שלושה רולים:

המייבש מורכב שלושה גלילים, רולר הפנימי, רולר האמצעי רולר החיצוני. כל רולר יש מדריך מניות של צורה מיוחדת. תחת חיל מסתובב רולים, שאיבה לכפות רוח חמה, חומרים זרימה לאורך מדריך מניות לתוך רולים ולקבל חילוף חום מוחלט שלושה גלילים. רוח חמה טמפרטורה הוא אוטומטי מבוקר כדי לוודא לחות המכיל אחיד כל הזמן. ייבוש הנוכחי הוגן עושה רוח חמה של טמפרטורה גבוהה מגע עם החומר הרטוב בכניסה. החום נספג על ידי אידוי מים. ואז מים מפחית באופן רציף בזמן והטמפרטורה צונחת, אשר מבטיח טמפרטורה גשמי אינו עולה על הטווח שלה השפעה על מנת להבטיח איכות טובה של חומר יבש.


★Dried חומרים הם באיכות טובה. המייבש מורכב שלושה גלילים, מה שהופך את חילוף חום מלא ותוכן מים אחידה.

ייבוש הנוכחי ★Fair עושה רוח חמה של טמפרטורה גבוהה מגע עם החומר הרטוב בכניסה. החום נספג על ידי אידוי מים. טמפרטורה גשמי אינו עולה על הטווח שלה השפעה על מנת להבטיח איכות טובה של חומר יבש.

ציוד בטיחות ★Complete: ערכה של הלהבה נגד, פיצוץ אנטי המכשיר מצויד במייבש. תאונה להבה התופעה יכול להיות מסולק מבלי לעצור את המכונה.

★Low עלות: הטכנולוגיות עכשיו של מהירה ייבוש בטמפרטורה גבוהה, זרימת אוויר חם להפוך גבוה יותר נורמלי מייבשים ייבוש יעילות על-ידי 30 ~ 40%. כתוצאה מכך, העלות ייבוש הופחת באופן משמעותי

★Multi-פונקציונלי: מלבד אלכוהול ליס, חומרים אחרים של פתית, גלולה, צורה שרירנים יכולים להיות מיובש, כמו עלים, ירקות, תרופות צמחיות, דשנים מורכבים, נסורת, נבט התירס, מיץ דרגש ועוד.


חקירה