סולם מינון מיקרו אוטומציה מלאה

Microelement אוטומטי מלא batching סולם הוא סוג של טק מוצרי חשמל חכם אשר תוכנן עבור חומר תעשייתי מיקרו batching המערכת. אבקת, כדורי, גושים של חומרי תפזורת בסביבות תעשייה שונים, הוא יכול לעשות הבאים באופן אוטומטי,...

פרטי המוצר

Microelement אוטומטי מלא batching סולם הוא סוג של טק מוצרי חשמל חכם אשר תוכנן עבור חומר תעשייתי מיקרו batching המערכת. אבקת, כדורי, גושים של חומרי תפזורת בסביבות תעשייה שונים, הוא יכול לעשות הבאים באופן אוטומטי ומדויק: אוטומטי מלא מדידה גשמי מיקרו, batching אוטומטי לחלוטין כמותית ושליטה תחבורה באופן אוטומטי לחלוטין. הוא יציב ומדויק, משפר באופן משמעותי את חומר תעשייתי מיקרו batching יעילות, לגמרי מונע טעויות אפשריות שנעשו על ידי מינון ושזרקת ידנית.

סלי מניות שונות, למפלה ושינוי קנה מידה הופר והתקני תחבורה זמינים לפי דרישות הלקוחות. לפי הכמות מינון, סולם יחיד, כפול קשקשים, סולמות רב שיכול להיות מורכב כדי לעמוד בדרישות שונות.

פונקציות ותכונות

1. לפי נוסחת גשמי להגדיר במחשב, אוטמטי, שקילה, מינון ותחבורה יכולה להיעשות באופן מדויק.

2. כשל שנעשו על ידי מינון ידנית ניתן להימנע ביסודיות. איכות המוצר מובטחת ובכך.

3. סטייה של יחיד גשמי דינמי batching יהיה לא יותר מאשר ±0.03% מקיבולת מרבית, אשר הוא בינלאומי של טכנולוגיה מתקדמת.

4. מהירות מינון: מינון מהירות של חומר יחיד תוכלו להגיע 30 ק ג/28s, בהתבסס על אילו אוז'ה האריזה הוא 110 מ מ, פרופורציה גשמי הוא 600 ק ג/m³, שהוא בינלאומי של טכנולוגיה מתקדמת.

5. 3 נקודות תלוי המערכת היא הרכבה קלה, לפרק ותחזוקה.

6. מיוחדים תוצרת אוז'ה מינון מוחל על חומרים מיוחדים כך נזילות טובה וחומרים נזילות רע יכול להיות מועבר בצורה יעילה כאשר המינון.

Microelement אוטומטי לחלוטין batching סולם מוחל נרחב להאכיל, המזון, תעשיות רפואיות, כימיה להבין batching אוטומטי לחלוטין והתחבורה אוטומטית של מחית וחומר מיקרו גלולה.


חקירה