דגן תעשיית סילו תבואה מבחנות

שריפה, גם בשם תבואה סל, סילו לאחסון תבואה, הוא מיכל אחסון תבואה גדול. כפי ששמה מרמז, סילו לאחסון תבואה משמש לאחסון מוצרי חקלאות עבור מכשירי חשמל ביתיים או פרויקטים גדולים האסם. שריפה משמשת לאחסון דגנים כמו אורז, תירס, חיטה, סויה,...

פרטי המוצר

שריפה, גם בשםסל תבואה, סילו לאחסון תבואה,הוא מיכל אחסון תבואה גדול. כפי ששמה מרמז, סילו לאחסון תבואה משמש לאחסון מוצרי חקלאות עבור מכשירי חשמל ביתיים או פרויקטים גדולים האסם. שריפה הוא נרחב המשמש לאחסון דגנים כמו אורז, תירס, חיטה, סויה, שעורה, דורה, זרעי חמניות, palm kernel, כוסמת, דוחן, סובין, אפונה, שעועית, rapeseeds, זרעי סלק, בוטנים, זרעים שיפון, קמח, הזנה, מינורי דגנים ו אחרים בצובר יבולים פרטנית, וכו '. לפני caculating האחסון סילו פלדה תבואה בתפזורת, אנחנו צריכים לדעת. הצפיפות של תבואה, ולאחר מכן המהנדס שלנו יכולים להציע פתרון אחסון תבואה מתאימים עבור הלקוח.

בדרך כלל פלדה אחסון מיכל האחסון כולל שלושה חלקים:גג סילו, סילו הגוף, סילו התחתון.

בעיצוב שונה, יוסיף מהנדס מערכת שונים, כגון מערכת האוורור, מערכת precleaning, מערכת מייבש תבואה, צג הרמה, שינוע המערכת, מדידת טמפרטורה, וכו '. אשר מתאימים ציוד תלוי את customerand #39; בפועל לצרכי הסביבה המקומית.


יתרונות שלנו של פלדה של שריפה:

1.אוויר טוב-אטימות, אין צורך לדאוג דולף של החומר אחסון.

2.השליטה בטמפרטורה, בקרי שליטה, כל סוג של חיישן, מחוון רמה יכול להיות מותקן בתוך מיכל האחסון. זה ניתן למימוש בזמן אמת על ידי המחשב.

3.יציבות מעולה הודות Lipp המערכת.

4.ממגורות פלדה לשמור הגרגרים יותר.

5.קיבולת אחסון גדולה יותר בתוך אזור קטן יותר.

6.ממגורות פלדה להימנע מבעיות לחות במקרה של גשם.

7.יותר קל לפרוק.


מניתוח האתר הראשוני בפיתוח תוכנית האחסון שלך תבואה מותאם אישית עד להשלמתו הסופית של הפרויקט,FDSPניתן לספק לך פתרון מקצועי כדי שיתאים לצרכים שלך ולהגדיל את הרווחיות.


אתר הבנייה של מיכל אחסוןאישורי

כבר עברנו את iso 9001: 2008 בשנת 2014, אישור CE בשנת 2013, והאישור SGS.

בחום ברוכים הבאים שאלתך ולבקר!


PartsSiloSizes

Diameter(m)

Height(m)

Volume(m³)

7

8

307.68

8

9

452.16

9

10

635.8

10

11

863.5

11

12

1140

WecanalsoProvideotherlargesizesaccordingtoclient'srequirements

חקירה