מחזור אופקי מייבש

מאפייניו העיקריים מייבש מחזור אופקי: חום למתוח מחדש קאמרית, אוויר חם מיחזור מוחל על מחזור אופקי מייבש, אשר חוסך אנרגיה ומקטין עלויות. איזור המגע בחדר פנימי עם חומרים הוא עשוי פלדת אל-חלד על מנת להבטיח את איכות המוצר...

פרטי המוצר

מחזור אופקי dryermain מאפיינים:

חום למתוח מחדש קאמרית, אוויר חם מיחזור מוחל על מחזור אופקי מייבש, אשר חוסך אנרגיה ומקטין עלויות. איזור המגע בחדר פנימי עם חומרים עשוי פלדת אל-חלד על מנת להבטיח את איכות המוצר. ריבוי חגורות מביאות מונעת כדורי שבירה. חוץ מזה, ניתן לכוונן את מהירות חגורות שליטה ייבוש משך. זרם אוויר חם יכול להיות מותאם על פי מאפייני גשמי ודרישות הייבוש כדי להבטיח את האיכות הטובה ביותר. מערכת ניקוי עצמי מוחל בחלק התחתון של החדר כדי לנקות את אבקת וחלקיקים הנותרים.מייבש אופקי מחזורמוחל נרחב לטיפול ברמה גבוהה שחול צניפה להאכיל ולהאכיל אקווה.

1. הבינלאומי טכנולוגיה מתקדמת: מתנדנד הפצת מניות התקן מבטיח התפלגות אחידה של חומר ולחות.

2. high-מולקולרית פולימר נטו או מסך פלדת אל-חלד, אגרוף צלחת מוחלים סיבת לא גשמי דבק, נקיון.

3. מערכת צינור אוויר ייחודי: צינור עגול באפשרותך לשנות כיוון הזרימה על פי הצורך.

4. כניסת ולשקע מסודרים בהתאמה על תקופות ייבוש שונות, אשר ניתן להתאים את הטמפרטורה והלחות של אוויר לחרוש בקלות, לשלוט מהירות ייבוש. בדרך זו איכות טובה, רמה גבוהה של ריפוי יכול להיות מובטחת.

5. מבנה מודולרי: האורך ואת הכיוון יכול להרכיב בחופשיות כדי לעמוד בדרישות שונות. צלחת רשת חגורה, מסך יש שתי שכבות (שלוש שכבות ועוד ניתן להתאמה אישית), בעוד ניתן לבחור את רוחב 1.2, 1.8 ו- 2.4 מ'. ניתן לחבר הרכיבים הסטנדרטיים בהתאם הפלט של הלקוחות ותכולת לחות.

6. ניתן לשלב מייבש, מקרר, משך הזמן יכול להיות מותאם.

7. ניקוי הדרקון מצויד להתמודד עם אבקת וחלקיקים.


החל מהות

ייבוש (ייצוב וקירור) של גלולה, חתיכת רצועת בצורת חומרי של הזנה ותעשיות המזון. לריפוי וייבוש בעיות של אקווה מעוקם, גלולה רגיל להאכיל או מזון יכולה להיפתר ביעילות. . הקליע האחרון יש מראה טוב וביצועים התנגדות המים האידיאלי. אוויר חם מיחזור המערכת הוא החסכון באנרגיה, זול ואמין.


Technicalparameters

סוג

Handlingcapacity

Dryingarea

Beltwidth

Mainmotorpower

Moisturereducingrate

(t/h)

(m2)

(ז)

(KW)

(%)

SHGW120 × 2

2-2.5

20.8

1.2

28

15

SHGW180 × 2

3-4

30.8

1.8

34.45

15

SHGW240 × 2

4-5

40.8

2.4

62.45

15

חקירה