הבית > חדשות > תוכן

ניתוח לגורמים המשפיעים על תפוקת ציוד לעיבוד מזון

Apr 18, 2020

5df9d780d3cc9

ישנם גורמים רבים המשפיעים על תפוקת ציוד לעיבוד הזנה. ראשית, אנו ננתח את גורמי המפתח המשפיעים על תפוקת טחנת הגלולה במהלך תהליך הכינור:

1. אודות חומר הגלם: אם גודל החלקיקים של חומר הגלם הוא גס מדי, זה יגדיל את השחיקה של הטבעת למות והגלגלת, וזה יהיה קשה ליצירת גלולה, במיוחד למות טבעת חור קטנה, וזה עלול להשפיע על אפקט הג'לטיניזציה של החומר, וכתוצאה מכך תשואה נמוכה, צריכת חומר גבוהה ואחוז אבקה גבוה לכדורים. לכן, עבור נוסחאות הזנה שונות, זני חומרי גלם שונים, עלינו לאמץ בסיס זמן ערבוב שונה על מצב בפועל בכדי להפוך את מקדם האחידות לערבוב עד 5% לפני תהליך הגרנולציה.

2. אם אתה רוצה להשיג את הטבעת טחנת גלולה למות' s עבודה רציפה עם עומס מלא תחת בקרת זרימת האכלה, אז החומר להיכנס לטחנת הגלולה חייב לענות על צרכי הגרגיר באופן מלא, באופן כללי, כאשר טחנת גלולה פועל יציב, כאשר שער ההזנה נפתח לחלוטין, אספקה ​​מלאה בקיטור, מהירות סיבוב המזין מותאמת לערך הנקוב אך עבודת כונן המנוע הראשי תמיד לא יכולה להגיע לעוצמה המדורגת, אנו יכולים להסיק שהזרם הנכנס אינו מספיק.

3. בקרה נכונה המרחק בין למות ורולר במהלך פעולת הייצור. למען הבטיחות, יש להחזיק את היד היטב במצב הידית של דלת הפריקה של המכונה. ראשית, הכנס כמה חומרים למות ואז התבונן אם החלקיקים יצאו בצורה חלקה מהמת, ושמו תמיד לשים לב לשינוי הזרם. אם החלקיקים תקינים אך הזרם לא הגיע לזרם המדורג, אז ניתן להגדיל את זרימת החומר ומהירותו ואת העלייה המקבילה בקיטור.

4. באופן כללי, יחס הדחיסה של טבעת למות קשור לגודל החלקיקים, מקדם החיכוך, תכולת הלחות, זמן החיץ של חלק מעיוות פלסטי של החומר והדחיסה של החומר בין חומר לקיר למות. מאפיינים אלה קשורים קשר הדוק לקוטר החור ולעומק החור. כאשר יחס הדחיסה הוא קטן, אורך חור למות הוא קצר, החומר נושא לחץ מועט בתהליך ההיווצרות, שמקלים על החדרת טבעת הטבעת, לפיכך התפוקה גבוהה, אך קצב האבקה גבוה, המראה רופף ולא חלק; נהפוך הוא, ככל שאורך החור ארוך יותר, כך לחץ החומר נתון גדול יותר בתוך החור. לחלקיקי ההזנה המיוצרים בהתאמה יש קומפקטיות גבוהה, איכות חלקיקים חלקה ותכולת אבקה נמוכה. עם זאת, מכונות עיבוד ההזנה מייצרות תפוקה נמוכה וצריכת החשמל של טון עולה בהתאמה. לכן, על יצרני ההזנה לבחור את טבעת הטבעת עם יחס דחיסה שונה כאשר הם מייצרים סוג שונה וגודל שונה של כדורי הזנה.