הבית > חדשות > תוכן

כיצד להתאים נכון את המרווח בין טבעות טבעות לגלילים

May 22, 2020

5eb6235002766


המרווח בין הגלגל למות הטבעת הוא אחד הפרמטרים החשובים להתאמה במהלך פעולת טחנת הגלולה. הרציונליות של התאמת אישור משפיעה ישירות על ביצועי טחנת הגלולה. ההתאמה הנכונה תגרום לטחנת הגלולה להשיג את הקיבולת המרבית, לחסוך בעלות המוצר ולשפר את היתרונות הכלכליים.

באופן כללי, כיוון הסיבוב של טבעת הטבעת הוא עם כיוון השעון. עבור טחנת גלולה המצוידת בשני גלילים, יש להתקין את האוגן האקסצנטרי המרבי של גלגל העיתונות השמאלי במחצית השמאלית של טבעת הטבעת ויש להתקין את האוגן האקסצנטרי המרבי של גלגל העיתונות הימני במחצית הימנית של הטבעת. בעת התקנת גלגל העיתונות. אם טחנת הגלולה מצוידת ברולים מרובים, יש להבטיח גם שכאשר טבעת הוויסות האקסצנטרית מסתובבת בכיוון ההפוך לסיבוב המת, רולר הלחץ צריך לעבור לכיוון המגע עם המת, אחרת הוא מציין שגלגל הלחץ אינו מותקן כראוי.

הפער בין הגלילים לטבעת מת הוא בדרך כלל 0.3-0. 5 מ"מ. בעת הכוונון, פני השטח החיצוניים של הגליל בדרך כלל במגע מעט עם המשטח הפנימי של טבעת הטבעת המסתובבת, ומות הטבעת מונעת להשיג סיבוב מעין. בנסיבות רגילות, הפער בין השניים עם חורי למות קטנים קטן יותר, והפער בין השניים עם חורי למות גדולים גדול יותר. הפער בין המטות החדשות לגלילים קטן יותר ואילו הפער בין המטות הישנות לגלילים גדול יותר. אם הפער בין הרולר למות הטבעת הוא קטן מדי, הגלילה והמות הטבעת יילבשו בקלות ורועשת. או אחרת, אישור רב מדי יגרום לקושי בפריקה.

אך לאחר טיפול בחום העגלגלות של הטבעת מתה והגלגל בדרך כלל מעט לא בכושר. יש לווסת את היישום של הקוטר החיצוני המרבי של הגלגל למגע עם הקוטר הקטן ביותר של טבעת הטבעת. הפער הוא עדיין 0.3-0. 5 מ"מ. תקנה זו מתייחסת לרוב להתאמת קשר קופץ. במצב זה, ברגע שהקוטר החיצוני המינימלי של הגלגל והטבעת ימותו במגע בקוטר המרבי יפיקו כוח רדיאלי נוסף (עומס) וחיכוך מתכתי לא תקין.

המרווח בין הגלגל לטבעת מת לא רק משפיע על פריקת המכונה' אלא גם משפיע על חיי השירות של מכונת הפלטה עצמה. בהפעלת מכונת הפלטה, אם לעתים קרובות נשבר בורג הקיבוע למות הטבעת והנושא של הגלגל נפגע, זה בדרך כלל נגרם כתוצאה ממות הטבעת והגלילים מחוץ למעגל והפער בין השניים קטן מדי אם אין סיבות ברורות אחרות.

ג'יאנגסו ליאנגיו ג'נגדה ושות 'בע"מ. באמצעות הקדמה של טכנולוגיית טיפול בחום תנור ואקום אוטומטי מתקדם בינלאומי, מכונת קידוח למות טבעת CNC אוטומטית וציוד אחר, כדי להבטיח ייצור של מכונות גלולות ואביזרים מושחזות ומעודדים. אנו יכולים להתאים אישית טבעות טבעות, רולים ואביזרים אחרים של טחנת גלולה ממדינות שונות, דגמים שונים, חומרים שונים ותעשיות שונות בהתאם לדרישות הלקוח. יצירת ערך ללקוחות הוא המרדף הנצחי שלנו.