הבית > חדשות > תוכן

כיצד להאריך את חיי השירות של סילו פלדה?

Jul 29, 2020

כציוד אחסון מודרני מתקדם ופופולרי, אסמים פלדה הם כל הזמן להרחיב את היישום שלהם בתעשייה בשל הביצועים המצוינים השונים שלהם. FDSP silo מכונות והנדסה ישימה תבואה, להאכיל, גריז, קמח, מבשלת, חומרי בניין, כימי, הגנת הסביבה הנמל ושדות תעשייתיים אחרים, הנדסת סילו פלדה יכול לספק ללקוחות עם סילו ספירלה עם יחיד 50-6000T, הרכבה סילו עם יחיד 10-10000T, ו 50-1000T / H פרויקטים תחבורה גדולה.

How to extend the service life of steel silo?

אז איך להאריך את חיי השירות של סילו פלדה במהלך השימוש? כאן FDSP יחקור את זה יחד איתך:

1,לעתים קרובות לבדוק אם עיוות קיר סילו, לשים לב כדי לחזק את חיבור הבריח בין קיר סילו. אם נמצאו ברגים שנפלו, התקן אותם מחדש בזמן.

2,לאחר הסילו הם סיימו פריקה ולהיות ריק, אל תשכח לבדוק את הלחץ של סילו, ואם מסגרת הדלת לוחות צדדיים סמוכים יש עיוות או סדקים. אם יימצא מצב חריג ים, יש לנקוט באמצעים המתאימים בזמן. בנוסף, כדי לבדוק אם יש חריג של חלק משותף חנוס ולאחר מכן לפתור אותו.

3,אם נמצאו סדקי ריתוך רתך ותרך, הפסק לאכול באופן זמני כדי למנוע התרחשות של תאונות

4,בנוסף, לבדוק את החלק העליון של סילו פעם בחודש עבור חסר, רופף או נזק של טבעת פתוחה סילו העליון, לעבד חורים או חיבורי בריח.

5,גם לבדוק את המראה לקורוזיה, אם בכלל, לדווח באופן מיידי וליזום פתרון.

6,מחוץ סילו פלדה מצויד סולם ישר, המשתמש גם צריך לבדוק באופן קבוע את ברגי הרכבה של הסולם ישר, לבדוק אם יש כל התרופפות, כדי למנוע כמה סכנות נסתרות.

מעל הוא כמה טיפים קטנים שניתנו על ידי FDSP, FDSP יש צוות של אנשי מקצוע העוסקים עיצוב סילו פלדה, ייצור, התקנה וניהול של פלדה סילו הנדסה, המתמחה מכונת סילו פלדה ומערכת אחסון טכנולוגיה מחקר, פיתוח, עיצוב ובנייה. ציוד מתקדם, תמיכה מלאה, מתאים לייצור והתקנה של ממגורות פלדה שונות.