הבית > חדשות > תוכן

כיצד להאריך את חיי השירות של סילו פלדה?

Jul 11, 2020

כציוד אחסון מודרני מתקדם ופופולארי, אסמי פלדה מרחיבים ללא הרף את יישומם בענף בגלל הביצועים המצוינים השונים שלהם. מכונות ומכונות סילו FDSP מיושמות לתבואה, הזנה, שומן, קמח, מבשלת, חומרי בניין, כימיקלים, שמירה על איכות הסביבה בנמל ותחומים תעשייתיים אחרים. הנדסת הסילו הפלדה יכולה לספק ללקוחות סילו ספירלה עם 50-6000 ט יחיד, סילו הרכבה עם פרוייקטים תחבורתיים גדולים 10-10000 T, ו- 50-1000 T / H.


How to extend the service life of steel silo?


אז איך להאריך את חיי השירות של סילו פלדה במהלך השימוש? כאן FDSP יחקור זאת יחד איתך:

1 、 בדוק לעתים קרובות אם עיוות קיר הסילו, שימו לב לחיזוק חיבור הברגים בין קיר הסילו. אם נמצא שברגים נפלו, התקן אותם מחדש בזמן.

2 、 לאחר שהסילו ממלא את הסילוק והיה ריק, אל תשכח לבדוק את אטימות הסילו, ואם יש מסגרת הדלתות ולוחות הצד הסמוכים להם עיוות או סדקים. אם נמצא מצב חריג, יש לנקוט באמצעים מתאימים בזמן. בנוסף, לבדוק אם יש חריגה בחלק המפרק הקונוס ואז לפתור אותו.

3 、 אם נמצאו דפורמציות ריתוך וסדקי ריתוך, הפסק להאכיל באופן זמני כדי למנוע התרחשות תאונות

4 、 בנוסף, בדוק את חלקו העליון של הסילו פעם בחודש אם חסר טבעית, רופף או נזק לטבעת הפתיחה העליונה של הסילו, לעיבוד חורים או חיבורי בריח.

5 check בדוק גם אם יש קורוזיה, אם יש, דווח מייד ופתח את הפיתרון.

6 、 מחוץ לסילו הפלדה מצויד סולם ישר, המשתמש גם צריך לבדוק באופן קבוע את ברגי ההרכבה של הסולם הישר, לבדוק האם יש התרופפות כלשהי, בכדי להימנע מסכנות נסתרות.

למעלה כמה טיפים קטנים שניתנים על ידי FDSP, ל- FDSP צוות אנשי מקצוע העוסקים בתכנון, ייצור, התקנה וניהול של סילו פלדה, המתמחים במכונות סילו פלדה ומערכות אחסון במחקר טכנולוגי, פיתוח, תכנון ובנייה. ציוד מתקדם, תומך מלא, מתאים לייצור והתקנה של ממגורות פלדה שונות.