הבית > חדשות > תוכן

"בנייה משותפת של החגורה והדרך" פיתוח פתוח ברציפות "--- חתירה להפוך את דרום קוריאה 24TPH בוצה עם קו ייצור גלולה ביומסה נסורת

Aug 14, 2020


ב- 29 ביולי FDSP השלימה בהצלחה את מסירת קו הייצור של בוצה וביצוע נסורת 12TPH עבור לקוח דרום קוריאה. פרויקט זה הוא שיתוף הפעולה השלישי עם FDSP לאחר שלקוח זה קנה קו ייצור של בוצה ונסורת גלולה ביומסה 6 ט"פ בשלב הראשון וקו ייצור ביומסה 6 ט"ש בשלב השני. באמצעות 3 פעמים של שיתוף פעולה רציף, הצג באופן מלא את אישור הלקוח על ביצועי פעולת ציוד ה- FDSP, כמו גם הכרה בשירות המקיף של FDSP. זה מדגים את רוח המלאכה של FDSP'" איכות נראית בייצור האמיתי, תרגול הופך את הידע האמיתי ל-" ;, כמו גם את תחושת האחריות שלו לספק בזמן בזמן המגיפה העולמית.

שלושת השלבים של קו ייצור גרגולת בוצה-נסורת 24TPH מאמצת את קו ייצור הייצור של גרגולת בוצה-נסורת ביומסה FDSP בוגר, מצויד 12 סטים של מכונה גלולה ביומסה האחרונה 420 אוטומטית. חומרי הגלם מורכבים בעיקר מבוצה יבשה עם נסורת, קש וקל תערובת חומרי גלם סיבים גולמיים אחרים, שביניהם מחולקת הבוצה לבוצה תעשייתית ולבוצה ביתית. לאחר ייבוש, טחינה, אחסון, גרגיר, קירור, אריזה (בתפזורת) ועיבוד חלקים אחרים לעבודה, הפיכת הפסולת לאוצר, ולבסוף הפיכתם לאנרגיה נקייה ביומסה. תוך קידום שימור אנרגיה והגנה על הסביבה, יש לקדם פיתוח בר-קיימא של העולם.

韩国发货

כל ציוד קו הייצור של בוצה ונסורת 12 טפט הועבר ב- 29 ביולי, כולל של ארבע משאיות מכולות. הציוד העיקרי כולל: MZLH420 טחנת גלולה ביומסה, מסוע מגרד TGSS25 שכבה כפולה, מעלית TDTG50 / 28 דלי, צינור מגנט קבוע TCXT40, אספן אבק שקית פשוט, ציקלון וכן הלאה. התחייבויות FDSP לאינטרסים של לקוחות כנקודת המוצא הבסיסית, האיכות והכמות המובטחת, מסיימות את משימת המסירה בזמן, חוסכת זמן ללקוח, עוזרת ללקוחות להשיג יעילות ייצור בהקדם האפשרי, ומנצלת את ההזדמנות בשוק.


בעתיד, חברת FDSP תארגן בזמן את טכנאי ההנדסה לנסוע לדרום קוריאה לצורך התקנת פרויקטים, הנחיות להזמנה, שירותים טכניים ועבודות אחרות. כספק פתרונות מערכת הביומסה החזקים ביותר של סין&# 39 ויצרני הנדסת מפעלים שלמים, אנו מציעים ללקוחותינו כבר מהשלב המוקדם של הייעוץ, חקירה באתר, תכנון פרויקטים, בניית פרויקטים, תמיכה טכנית, תחזוקה וכו '." שירות חד פעמי" ;, תוך שימוש בעולם' המדע והטכנולוגיה המובילים בעולם, כדי לספק ללקוחות דרישות בהתאמה אישית, לספק אנרגיה נקיה לעולם.

כל הנהרות רצים לים, כל הדרכים מובילות למקומות הרחוקים. ההערכה היא ששיתוף פעולה זה יקדם עוד יותר את התפתחות ה- FDSP בשוק הדרום קוריאני, ובמקביל יוסיף חיוניות לבניית שיתוף פעולה של" חגורה אחת וכביש אחד" ופיתוח פתוח בר-קיימא.