הבית > חדשות > תוכן

פלדה סילו - הלוגו של אחסון מודרני

Aug 06, 2020

ככלי אחסון, התפקיד העיקרי של סילו פלדה הוא לאחסן מלט, זבוב אפר, תבואה, להאכיל, שמן וכן הלאה. לאחר יותר מ 30 שנים של פיתוח, סילו פלדה הוא פופולרי בעולם בשימוש נרחב בכל תהליך של אחסון ותחבורה, כסמל של תעשיית המודרניזציה בתפזורת. היתרונות של סילו פלדה הניחו את היסודות להתפתחות המהירה שלה.

微信图片_20200805155436

בהשוואה למחסן המסורתי, למחסן הפלדה יש יתרונות ברורים, כולל הנקודות הבאות:

1. צריכת אנרגיה נמוכה בפעולה. כמו סילו פלדה מאמצת את המושג העיצובי של נוזל אוויר, הומוגניזציה אוויר, זרימת אוויר ושילוב תחבורה זרימת המונים כלומר העיקרון של אחד אוויר רב שימוש, הרבה מקור אוויר ניתן להציל. בשל תקופת אחסון ארוכה וקיבולת גדולה של מלט, אוויר בלחץ בינוני משמש כמקור אוויר לפירוק, מקור אוויר בלחץ נמוך לאזור מרכזי וצנרת משמשת להעברת.

2. אפקט אחסון טוב. חומרים בקיר הפלדה הגדול של בידוד אוויר הדוק, אחסון ואקום קלט בסיסי. אפקט האיטום הרבה יותר טוב מזה של מבנה לבנים, אבן ובטון.

3. פחמן נמוך. החלק העליון של סילו פלדה הוא כיפה נושאת עומס, אספן אבק רטט דופק מותקן על החלק העליון של כל סילו כדי לאסוף את האבק שנוצר כאשר החומרים מוכנסים לתוך הסילו, כך ריכוז פליטת אבק יכול להגיע מתחת 30 מ"ג/ מ"ר.

4.פריסת תהליך גמישה. על פי המצב בפועל באתר, ניתן לארגן אותו בשורה אחת, משולש, שורה כפולה או שורה מרובת שורות, וכו '.  ניתן לקבוע את כיוון מסדרון השחרור בהתאם למצב באתר. כתוצאה מהשימוש בפליטת צינור, כך שניתן לבחור בחופשיות את מיקום המעלית.

5. שטח האחסון הוא רב-תכליתי. יכול לאחסן מלט, קלינדר, אבקת סיגים, אפר זבוב, לא רק להפחית את ההשקעה, לחסל זיהום סביבתי, אלא גם לחסוך הרבה קרקעות בנייה.

6.תקופת בנייה קצרה ואורך חיי שירות. על פי התנאים הגיאולוגיים והסביבה באתר, תקופת הבנייה של סילו פלדה היא כ 4 חודשים. אם קבוצת המחסנים נבנית, ניתן לצמצם מאוד את תקופת הבנייה. אם תחזוקה נגד קורוזיה מתבצעת על פי התקן, רק צבע נגד קורוזיה נדרש כל כמה שנים, חיי השירות האמינים של 30 שנים ניתן להבטיח ללא קורוזיה חיצונית ברורה, ואת עלות תחזוקה והגנה ניתן לשמור באותו זמן.

7.עלות התחזוקה נמוכה: כמעט ללא עלות תחזוקה של ציוד פריקת החומר במחסן.

微信图片_20200805155445

FDSP יש ניסיון בבנייה עשיר וצוות בנייה רשמי, לאורך השנים אנו משלבים את הפלדה סילו מחקר, פיתוח, עיצוב, בנייה, הזמנת, ושירות כאחד. בין אם בבית או בחו"ל, יש לנו שפע של ציוד סילו פלדה ומקרים הנדסת מערכות אחסון. עיצוב מקצועי, ייצור מקצועי, התקנה מקצועית, כך שהלקוחות באמת יכולים לחוות את האיכות של FDSP Steel Warehouse ושירות מקיף במקום אחד הוא המרדף המתמיד שלנו.